Want to visit our Indian store in Berlin (Capital of Germany), then take a look at the details below. You can buy fresh Indian and Sri Lankan vegetables and much more.
Asia Super Shop Berlin / Online-Indian-Shop.com
Lindenstr. 17,
10969 BERLIN, Germany
Telefon: +49-30 30 34 58 67
Fax: +49-30 30 34 58 66
Opening Hours: Monday to Saturday : 10:00 to 19:30 Hrs
2.99 €*0.698 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*0,945 € per 100g 200
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.28 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.99 €*3.495 € per 1Kg 2kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.93€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.93€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*10€ per 100g 40g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*9.33 € per 100g 15g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99€ per 100 g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*9.93 € per 100g 15g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.87€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*5.96 per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.29 €*0.35 € per Pieces 400g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.845 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.99 € per 100g 350g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*0.99 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*4.990 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*1.980 € per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*7,96 € per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.93 € per Piece 2Pieces
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
7.95 €*0.795 € per piece 350g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs

Nagchampa Agarbatti, Incense Sticks, Yellow, Goloka, 16 g
Vindaloo Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g
Sushi Rice, Japanese Rice, Japanese Rice, Sushi Rice, Sun Clad, 1kg
Nag Champa Agarbatti, Insence Sticks, Agarbatti, NGR,15g
Dosa Mix, Instant Dosai Flour, South Indian Breakfast, MTR, 500g
Vermicelli, Indian Noodles, Semiya, Sevai, TRS, 200g
Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar, 1Kg
Alu Methi, Potato Peas Curry, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Lifebuoy, Bath Soap, Body Wash, Total, 100g


