Vermicelli, Indian Noodles, Semiya, Sevai, TRS, 200g
Vermicelli, Indian Noodles, Semiya, Sevai, TRS, 200g
1.49 €*0.895€ per 100g 200g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
1.99 € – 5.49 €*3.98 € per 1Kg 500g-2Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1,99€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.59 € – 9.49 €*from 5.18 € per 1 Kg 0.5g - 2Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100 g 100 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 € – 5.99 €*3.98 € per 1Kg 500g - 2Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*7,985 € per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*5.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 € – 2.29 €*From 1.29 € per 100g 100g - 250g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Idli Mix, Rice cake, South Indian, Instant Idly Flour, Periyar, 1Kg
Coconut Oil, Nariyal Thel, Velichenna, Thengai Ennai, KTC, 500 ml
Annam Jaggery, Raw Palm Sugar, Cubes, Gur, Vellam, Bellam, Jaggery cubes brown, 500g
Ridge Gourd, Peerkangai, Torai, Jhinge, Thuriya, 200g-300g
Sandal Powder, Yellow Powder, Sandhanam, Indian Bindi, Puja Articles, 15g
Mango Pickle, Avakaya Pickle, Mangai Oorugai, Raw Mango Pickle, Priya, 300g 

