The online Indian shop at Germany has a flexible return and exchange policy.Its sure that the return and exchange policy of Online Indian store is designed in such a way that the Customers get benefited and satisfied through it. As the products are delivered through shipping, there is a chance that the items get damaged incase of beverage bottles, if ordered. The customers can claim for the money or else new item for the damaged item. Incase of non-perishable item, you have two options of getting either money or the perishable item. The Online Indian shop has a simple procedure for the return and exchange policy which works good for all the customers.
1.79 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100 g 300 g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.49 €*0.895€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.93€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*2.75€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.25 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.68€ per 100g 440g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.66 € per 100g 450g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*7.48€ per 100g 40g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.50 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.29 € per 100 gm 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*0.945€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

