The online Indian shop at Germany has a flexible return and exchange policy.Its sure that the return and exchange policy of Online Indian store is designed in such a way that the Customers get benefited and satisfied through it. As the products are delivered through shipping, there is a chance that the items get damaged incase of beverage bottles, if ordered. The customers can claim for the money or else new item for the damaged item. Incase of non-perishable item, you have two options of getting either money or the perishable item. The Online Indian shop has a simple procedure for the return and exchange policy which works good for all the customers.
1.79 €*0.845 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49g per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*2.036 € per 100g 245g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.79 € per 100g 250
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*2.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.33 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
4.79 €*2.521 € per 100g 190g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.69 €*0.850 € per 100g 160g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
9.99 €*0.33 € per 1 TB 300 TB
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
15.99 €*0,159 € per 100g 10Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.25 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1,00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.99 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Vallarai Leaves, Brahmi, Centella asiatica, Gotu kola, 200g 




