The online Indian shop at Germany has a flexible return and exchange policy.Its sure that the return and exchange policy of Online Indian store is designed in such a way that the Customers get benefited and satisfied through it. As the products are delivered through shipping, there is a chance that the items get damaged incase of beverage bottles, if ordered. The customers can claim for the money or else new item for the damaged item. Incase of non-perishable item, you have two options of getting either money or the perishable item. The Online Indian shop has a simple procedure for the return and exchange policy which works good for all the customers.
17.95 €*17.95 € per set
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.99€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49 € per pack 15g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1,49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*7,96 € per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.49 €*3.25€ per 100g 2kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99 € per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*2.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*9,99€ pro 1kg 300-500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
3.49 € – 16.99 €*3.49 € per glas 312g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 € – 2.49 €*From 1.99 € per 100g 100 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*4.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.827 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Cornmeal, Coarse Flour, Ground Maize Flour, TRS, 500g

