Sona Masoori Rice, Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
Sona Masoori Rice,Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
10.95 € 9.95 €*2.18 per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
Sale!
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.42 € per 100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.99€ per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.99 €*2,19€ per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.11 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
2.99 €*1.20€ per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.50€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
11.95 €*2.195 € per Kg 5
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Shahi Paneer, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
Upma Rava, Semulje, Griesmeel, Semolino, Griss, Semoule, Annam, 1kg
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Sona Masoori Rice, Chawal, Indian Rice, Annam, 5kg
Gari Cassava Flour, Coarse, Africa, TRS, 500g
Rice Flour Fried, Ground Flour, Arisimaavu, Periyar, 1kg 

