Sona Masoori Rice, Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
Sona Masoori Rice,Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
10.95 € 9.95 €*2.18 per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.49 €*1.25 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
10.99 €*2,19€ per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.38€ per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1,00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
5.49 €*1,83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.28 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.42 € per 100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.49 €*0.45 € per 100g 1 kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Pappad, Madras Pappad, Poppodum, Appalam, TRS, 200g
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
Long Beans, Fresh Indian Vegetables, 250g
Guava, fresh, 300-500g
Kalonji, Black Onion Seeds, Nigella, Vengaya Vidhai, TRS, 100g
Horlicks, Malt Energy Drink, Hot Milk Drink, 300g
Idli Mix, Rice cake, South Indian, Instant Idly Flour, Periyar, 1Kg 

