Sona Masoori Rice, Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
Sona Masoori Rice,Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
10.95 € 9.95 €*2.18 per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
5.49 €*1,83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1,00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.79 €*0.95€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*1.20€ per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.11 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.50€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.95 €*2.19€ per 1kg 5
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 10kg
Samahan, Link, 25 x 4g
Betelleaves,Paanleaves,Paan, Poojaitem, 8-10pieces, 50g
Chilli Pickle, Hari Mirch ka Achar, Pachai Milagai, Green Chilli Sliced, Priya, 300g
Upma Instant Mix, South Indian Special, Rava, Sooji, Suji, MTR, 200g
Sushi Rice, Japanese Rice, Japanese Rice, Sushi Rice, Sun Clad, 1kg
Raw Sugar, Bio, Organic, Demerara, Naturata, 500g
Bombay Mix, Indian Snacks, Namkeens, Haldirams, 200g
Shoti Maa, Spice Tee, Magic Box, 12 varieties, Ayurveda, 12 TB
Korma Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g
Garlic, fresh, Knoblauch, Lasun, Poondu,110g-130g
Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
Soan Papdi, Indian Sweet,Haldirams, Classic, 250g 

