Sona Masoori Rice, Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
Sona Masoori Rice,Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
10.95 € 9.95 €*2.18 per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
Sale!
2.49 €*1.42 € per 100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.25 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
2.99 €*0.30per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*1.20€ per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.59 €*1.06€ per 100g 150g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
11.95 €*2.195 € per Kg 5
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*1,83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.99 €*2,19€ per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Khaman Dhokla, Instant Mix, Gits, 180g
Dosa Instant Mix, South Indian Dosai Mix, Periyar, 1Kg
Urad Dhal Chilka, Urid Dal Chilka, Ulutham Paruppu, Split, TRS, 500g
Vindaloo Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g
Bananaleave, 1 piece, ONLY BERLIN DELIVERY
Mung Dal Vadai,Instant Mix Gits, 200g
Toor Dal, Yellow Split Pea, Tuvar Dhal, Thuvaram Paruppu, Red Gram, TRS, 2Kg
Black Pepper, whole, Milaku, Kali Mirch, NGR, 100g
Sona Masoori rice, south indian rice, hasina, 5kg 

