Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar,5 kg
Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar, 5kg
10.90 €*0.165 € per 100g 5kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
19.95 €*3,99 € per 1Kg 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
21.95 €*2.20€ per 100g 10Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Alu Methi, Potato Peas Curry, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg
Organic Ayurvedic ghee, Indian clarified butter, Indian origin, Ayurvedic Foods, 190g
Yam, Elephant Kilangu, fresh, Senai Kilangu, Suran, 400g-500g
Fresh, Seppankilangu, Tara Root, Arbi, 250g
Drumsticks, Fresh, Sahjan, Murungaikai, India, 250g
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 5kg 

