Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar,5 kg
Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar, 5kg
10.90 €*0.165 € per 100g 5kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
3.49 €*3.49€ per kg 1 kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,25 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
8.99 €*4.79 € per 1Kg 2kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,2395 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46 per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
21.95 €* 2.19€ per Kg 10Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
Sale!
11.95 €*2,59 per Kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Prestige Pressure Cooker, Rice Cooker, Aluminum, Indian, 3L
Haleem Masala Mix, Spices Mix, Shan, 50g
Dal Fry, North Indian Special, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
Cashew Nuts, Kaju, Mundiri Paruppu, TRS, 100g
Annam, Roasted Semiya Vermicelli, 200g
Black Pepper Powder, Kali Mirch, Gol Mirch, Milagu Podi, TRS, 100g
Tilda Basmati, original, pure Basmati Rice, indian Reis, 5Kg 

