Roasted Semiya vermicelli, Geroosterde Semia Vermicelli, Arrosto Semia Vermicelli, Gebratene Semianudeln, Roti Semia Vermicelles,Ristede Semia Krymmel,200gm
Annam, Roasted Semiya Vermicelli, 200g
1.49 €*0.75€ per 100g 200g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
1.39 €*0.77 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.895€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.75€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*1.65€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.15€ per 100g 60g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.790€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.645 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.99 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Butter Chillies, Curd Chillies, Ostemasse Chillies, Molke-chili, Quark Chilischoten, Annam, 100g
Small Onions, Piyaaz, Vengayam, Fresh, 250g
Lime, fresh, Green Lime Fruit, Nimboo, 1 Piece
Toor Dal, Yellow Split Pea, Tuvar Dhal, Thuvaram Paruppu, Red Gram, TRS, 2Kg
Kala Jeera, Caraway Seeds, Shahi Jeera, Jeeragam, TRS, 50g
Cheeda Spiced Murukku, South Indian Snacks, Namkeens, Murukku, Periyar, 180g
Lachcha Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
Garlic Powder, Lahsun, Ulli, Poondu Podi, TRS, 100g
Sandal Powder, Yellow Powder, Sandhanam, Indian Bindi, Puja Articles, 15g
Qasuri Methi Leaves, Fenugreek Leaves, TRS, 100g
Star Anise, Aniseeed, Whole Spices, TRS, 50g
Idli Instant Mix, South Indian Special, Steamed Rice Cake, Gits, 200g
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 5kg
Cardamom Black, Moti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Coconut Creamed, Kokoscreme, Renuka, 200g
Methi Seeds, Fenugreek, Vendhayam, Methi Dana, TRS, 100g
Paneer, Fresh Indian Cheese, Organic, 200g 


