Lachcha Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
Lachcha Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
2.79 €*0.93€ per 100g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
1.99 €*0.705€ per 100g 282g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.790€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.845 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.69 €*0.850 € per 100g 160g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*1.40€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.40€ per 100g 750g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.40€ per 100 g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*1.20€ per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Nutmeg Husk, Javentry, Mace, Jathikai, Keule-foelie, Annam
Rasgulla, Indian Milk Sweet, Haldirams, 1 Kg
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
PG Tea, Indian Black Tea, 250 g, 80 Bags
Tea-Plus Masala, Chai Masala, Tea Spices Mix, MDH, 35 g
Ponni Raw Rice, Annam, 1 kg
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 5kg
Roasted Moonge Flour, Indian Moong Flour, Röti Dal Farine Moong, Annam, 500g
Lachcha Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
Gram Flour, Chickpea Flour, Besan, Kadalai Maavu, Annam, 500g
Paneer, Fresh Indian Cheese, Organic, 200g 




