Nutmeg Husk, Javentry, Mace, Jathikai, Keule-foelie, Annam, 25g
Coriander Leaves, Fresh, Hara Dhania, 50g
1 × 0.99 €0,99 € per bundle
Organic Ayurvedic ghee, Indian clarified butter, Indian origin, Ayurvedic Foods, 190g
1 × 4.79 €2.521 € per 100g
Jaffna Curry Powder, Indian Spicy Powder, Hot, Annam, 900g
1 × 7.99 €0.89 € per 100g
Plantain, fresh, Raw Banana, Valakkai, Africa, 1kg
1 × 2.99 €0.29 € per 100 gm
Paneer Butter Masala, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
1 × 2.49 €0.83 € per 100g
Pillsbury Atta, Indian Wheat Flour, Whole Grain Flour, 10kg
1 × 17.99 €0.1799 € per 100g
Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
1 × 0.99 €0.990 € per bundle
Bhindhi Masala, Okra, Ladies Finger, Ready to Eat, MTR, 300g
1 × 2.49 €0.83€ per 100g
Bottle Gourd, Lauki, Ghi, Suraikai, Indian Vegetable, 1 piece (600g-700g)
1 × 6.99 €9.99 € per 1 kg Subtotal: 47.71 €
2.79 €*11.16€ per 100g 25g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Nutmeg Husk, Javentry, Mace, Jathikai, Keule-foelie, Annam, 25g