Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg
Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg
8.99 €*4.79 € per 1Kg 2kg inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.49 €*0.25 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.50€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.90 €*0.165 € per 100g 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
11.95 €*2,59 per Kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
12.99 €*1,30€ per 1 kg 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,2395 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*0.50 € per 100g 1 Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*0.333€ per 100g 4.5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Diya Wicks, Oil Lamp, Cotton Wicks, 1 Bunch
Chicken Curry Masala Mix, Indian Spicy Masala, Shan, 50g
Ponni Raw Rice, Annam, 1 kg
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg
Khaman Dhokla, Instant Mix, Gits, 180g
PG Tea, Indian Black Tea, 116g, 40 Bags
Cornmeal, Coarse Flour, Ground Maize Flour, TRS, 500g
Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar, 5kg
Urad Whole, Lentils, Whole, Black Gram, TRS, 2kg
Bhindhi Masala, Okra, Ladies Finger, Ready to Eat, MTR, 300g
Rice Flakes White, Beaten Rice, Poha, Aval, Chiva, Annam, 500g 

