Sona Masoori Rice, Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
Sona Masoori Rice,Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg
10.95 € 9.95 €*2.18 per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.99 €*0.30per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.90 €*0.238 € per100g 5 Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.90 €*0.165 € per 100g 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.25 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.99 €*0.99€ per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.11 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.79 €*0.95€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*1,83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
21.95 €*2.20€ per 100g 10Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Pappad, Madras Pappad, Poppodum, Appalam, TRS, 200g
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
Long Beans, Fresh Indian Vegetables, 250g
Guava, fresh, 300-500g
Kalonji, Black Onion Seeds, Nigella, Vengaya Vidhai, TRS, 100g
Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 5kg
Spiced Mixture, Indian Snacks, Hot South Indian Mixture, Periyar, 200g 


