Ponni Rice, South Indian Rice, Boiled Rice, Arisi, Periyar, 1Kg
Ponni Rice, South Indian Rice, Boiled Rice, Arisi, Periyar, 1Kg
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
Sale!
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.50€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*3.49€ per kg 1 kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*0.333€ per 100g 4.5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
8.99 €*4.79 € per 1Kg 2kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.249 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Prestige Pressure Cooker, Rice Cooker, Aluminum, Indian, 3L
Organic Basmati Rice, Brown Basmati Rice, Bio, Davert, 500g
Paneer Butter Masala, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
Alubia Beans, White Kidney Beans, Cannellini Beans, TRS, 500g
Ponni Raw Rice, Annam, 1 kg 

