Ponni Rice, South Indian Rice, Boiled Rice, Arisi, Periyar, 5 Kg
Ponni Rice, South Indian Rice, Boiled Rice, Arisi, Periyar, 5 Kg
10.95 €*2.19€ per 1kg 5 inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
12.99 €*1,30€ per 1 kg 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
11.95 €*2.39 € per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
21.95 €* 2.19€ per Kg 10Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,2395 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*0.333€ per 100g 4.5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.25 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Pappad, Madras Pappad, Poppodum, Appalam, TRS, 200g
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
Long Beans, Fresh Indian Vegetables, 250g
Guava, fresh, 300-500g
Kalonji, Black Onion Seeds, Nigella, Vengaya Vidhai, TRS, 100g
Horlicks, Malt Energy Drink, Hot Milk Drink, 300g
Tikka-Marinade Paste, Indian Spicepaste, Currypaste, Patak, 283g
Nutmeg Husk, Javentry, Mace, Jathikai, Keule-foelie, Annam
Ponni Boiled Rice, Annam, 1 kg 

