Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, NGR, 5Kg
Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, NGR, 5Kg
7.90 €*0.158 per 100g 5kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
0.99 €*0.99 € per piece 50g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 € – 5.49 €*3.98 € per 1Kg 500g-2Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,2395 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
7.95 €*0.16€ per 100g 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
9.99 €*1,998€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Jaffna Curry Powder,Roasted, Spicy Powder, Kings, 900g
PG Tea, Indian Black Tea, 250 g, 80 Bags
Yogi Tea Organic, Bio, Classic Chai, Loose Tea, Cinnamon Spices, 90g
Turmeric Powder, Haldi, Manjal, NGR, 100g
Shoti Maa, Spice Tee, Magic Box, 12 varieties, Ayurveda, 12 TB
Vallarai Leaves, Brahmi, Centella asiatica, Gotu kola, 200g
Paneer, Fresh Indian Cheese, Organic, 200g
Mangoleaves, Mavillai, Mangoblätter, Pooja Item, temple decoration, 10 pieces
Chili Pappad,Red Chili Pappadums, Papadum, South Indian, NGR, 200g 




