Looking forward to buy indian groceries online ? Germany and Europe People , we present you the best deals and offers on Indian Groceries, food stuffs and much more to be delivered right at your doorstep. Grocery shop Online to buy indian grocery store for Indian, Sri Lankan food Products in Germany no more worrying of monthly budget and save buying online.
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
2.39 €*1.14€ per 100g 210g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.895€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.50 €*0.50 € per 1 stk 1 stk
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.42 € per 100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.276 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*4.99 € per100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
mudi coconut, coconut with tail, poojaitem, nariyal, 1 piece
Egg plant, fresh,Brinjal, Baingan, Indian Brinjal, small brinjal, 250g
Organic Ginger Cookies, ginger cookies, organic, Linea Natura, 175g
Vermicelli, Indian Noodles, Semiya, Sevai, TRS, 200g
Ginger Garlic Paste, Adrak Lasun, Inchi Ulli Poondu, Heera, 210g
