Haldirams Gulab Jamun which is an extremely popular Indian mithai (sweet) . Send this tasty and mouthwatering softy Gulab Jamun to your loved ones anywhere in Germany and Europe. Net weight – One kilogram Popular online shopping Website of Indian products to buy online shopping store india with the original flavour.

Out of stock
1.49 €*1.49 € per 100g 100g inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.49 € 1.29 €*7.93 € per 100g 15g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.895€ per 100g 200g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.50 €*0.50 € per 1 stk 1 stk inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
2.49 €*1.42 € per 100g 175g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
2.49 €*0.276 € per 100g 1Kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
4.99 €*4.99 € per100g 100g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs



More on Online Shopping of authentic Indian Grocery Foods and Spices: