A mild, spicy blend of crisp noodles, nuts, puffed rice, dried vegetables, with dry chutney. Get all this in your very own haldirams bhel puri mix only at Online Indian Shop at highly discounted price. Are you looking for indian ingredients online then order what the right groceries and spices for your indian cuisine and make your family happy.
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
2.39 €*1.14€ per 100g 210g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.895€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.50 €*0.50 € per 1 stk 1 stk
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.42 € per 100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.276 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*4.99 € per100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Himalaja Crystal Salt – fine, Salt Range, Natur Hurtig, 1kg
Oil lamp, clay lamp, Diya, Sutti, Deepam, Diwali, Diwali Special, 10 pieces
