Being a quality-centric organization, we offer purest quality of broken basmati rice to our valuable clients at nominal price. Our range is rich in calories and energy and is widely used in a number of homes. A new online shop to buy dals Indian Groceries in Europe.
1.49 €*2.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.249 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.99 € per 100 g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*9.93 € per 100g 16g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.845 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*0.945€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Navaratan Korma, Vegetable Kurma, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Upma Rava, Semulje, Griesmeel, Semolino, Griss, Semoule, Annam, 1kg
Kerala Mixture,Spicy Mixture, Snack, Kerala, 400g, Delicious Delights
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg


