Being a quality-centric organization, we offer purest quality of broken basmati rice to our valuable clients at nominal price. Our range is rich in calories and energy and is widely used in a number of homes. A new online shop to buy dals Indian Groceries in Europe.

Out of stock
2.49 €*0.499 € per 100g 500g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
2.99 €*0,99 € per 100g 300g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
2.99 €*0.598 € per Pieces 100g inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
6.95 €*1,54€ per 100g 450g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
1.49 €*1.49 € per 100g 100g inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
1.79 €*1.79€ per 100g 100g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*3.58 € per 100 g 50 g inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs



More on Online Shopping of authentic Indian Grocery Foods and Spices: