Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg
Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg
8.99 €*4.79 € per 1Kg 2kg inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*0.333€ per 100g 4.5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
10.95 €* 2.19 € per Kg 5
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
12.99 €*1,30€ per 1 kg 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.249 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!

Lime, fresh, Green Lime Fruit, Nimboo, 1 Piece
Ginger Candy, Ginger Chew Candy, China Ginger Candy, 56g
Pillsbury Atta, Indian Wheat Flour, Whole Grain Flour, 10kg
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 5kg
PG Tea Loose, Indian Black Tea, 232g
Yam, Elephant Kilangu, fresh, Senai Kilangu, Suran, 400g-500g
Banana Chips, Plantain Chips, Kerala, Vazhaikkai Poriyal, Delicious Delights, 300g
Annam Red Raw Rice Unpolished, Riz Rouge Raw, Red Rohen Reis, Rouge Riz Cru, 1kg 

