Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg
2.49 €*0.249 € per 100g 1kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 € – 5.95 €*From 3.49 € per 1Kg 1kg-2kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0.40 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.60 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.358 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.458 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.36€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Sambhar Powder, Masala Mix, South Indian Special, MTR, 200g
Bitter Gourd, Karela, Pagarkai, Indian Vegetable, 250g
Pongal, South Indian, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
long fresh Brinjal, Kathirikai, long Indian brinjal,200-300g
Coconut, fresh, Nariyal, 1 Stk
Alubia Beans, White Kidney Beans, Cannellini Beans, TRS, 500g
Tamarind, Emli, Puli, 400g
Bitter Gourd Pickle, Pagarkkai Oorugai, Karela Pickle, Priya, 300g
Tikka-Marinade Paste, Indian Spicepaste, Currypaste, Patak, 283g
Yam, Elephant Kilangu, fresh, Senai Kilangu, Suran, 400g-500g
5x Panir, Paneer, Rahmkäse, Indische Käse, Kochkäse Pur, Ayurveda 5x250g 1,25 KG 


