Samahan is a water soluble herbal preparation of 14 medical herbs used over centuries in health care. Samahan is most effective for analgesic, antipyretic, expectorant, and anti-inflammatory thus accounting in immediate relief.
Samahan, Link, 10x 4g
3.99 €*10€ per 100g 40g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
7.95 €*0.795 € per piece 350g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*2.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
12.99 €*1,30€ per 1 kg 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
34.95 €*8.74€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0,79 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.95 €*0.695 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.50€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.90 €*9.08€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Emotional Detox, Ayurvedic Bio Herbal, Spice Tee Mix, Shoti Maa, 16TB
Oil lamp, clay lamp, Diya, Sutti, Deepam, Diwali, Diwali Special, 10 pieces 
