Roasted Mung Dal, Split Moong Beans, Yellow Dal, Paasi Paruppu, Geroosterde Moong Dal, Braendi Moong Dhall, Arrosto Moong Dal, Geroestete Mungbohnen, Röti Moong Dal, Annam, 500gms
Roasted Mung Dal, Split Moong Beans, Yellow Dal, Paasi Parupp, Annam, 500gms
2.99 €*0.60€ per 100g 500g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.79 €*0.558 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
7.99 €*3.495 € per 1Kg 2kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 € – 5.99 €*0.358 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.398 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.298 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.50€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Nutmeg Husk, Javentry, Mace, Jathikai, Keule-foelie, Annam
Rasgulla, Indian Milk Sweet, Haldirams, 1 Kg
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
PG Tea, Indian Black Tea, 250 g, 80 Bags
Tea-Plus Masala, Chai Masala, Tea Spices Mix, MDH, 35 g
Ponni Raw Rice, Annam, 1 kg
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 5kg
Roasted Moonge Flour, Indian Moong Flour, Röti Dal Farine Moong, Annam, 500g
Lachcha Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
Gujarati Mixture, Indian Snacks, Namkeens, Haldirams, 200g
Green Lentils, Whole Legumes, TRS, 500g 

