Ponni Rice, South Indian Rice, Boiled Rice, Arisi, Periyar, 5 Kg
Ponni Rice, South Indian Rice, Boiled Rice, Arisi, Periyar, 5 Kg
10.95 €*2.19€ per 1kg 5 inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
4.99 €*0.50 € per 100g 1 Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
11.95 €*2,59 per Kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,2395 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*0.333€ per 100g 4.5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.25 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Brown Rice Flour Fried, Ground Flour, Arisimaavu, Periyar, 1kg
Cornmeal, Coarse Flour, Ground Maize Flour, TRS, 500g
Sushi Rice, Japanese Rice, Japanese Rice, Sushi Rice, Sun Clad, 1kg
Navaratan Korma, Vegetable Kurma, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Lime Pickle, Lemon, Nimbu, South Indian Pickle, Priya, 300g
Rice Flakes White, Beaten Rice, Poha, Aval, Chiva, Annam, 500g
Urad Dhal Chilka, Urid Dal Chilka, Ulutham Paruppu, Split, TRS, 500g
Annam, Roasted Semiya Vermicelli, 200g
Nihari Curry Masala, Spices Mix, Shan, 60g
Fresh, Seppankilangu, Tara Root, Arbi, 250g 

