NEW: From now on SHIPPING within Germany is possible! For fresh products we charge additional costs of 2,99 €! Please note that the fresh Ponnangani leaves will be shipped on the following Monday or Tuesday with the remaining order. If the Ponnangani leaves are not available, the purchase price will be refunded.
Ponnanganni, Ponnaganti, Mukunu-Wenna, Aaku Mukunuwenna, Sessile Joyweed, Dwarf copperleaf, 200g
2.49 €*1.25 € per 100g 200g inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
4.99 €*0.990 € per 100 g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99 € per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.249 € per piece 10 pieces
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*9,99€ pro 1kg 300-500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.99 €*9.99 € per 1 kg 600g-700g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99 € per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99 € per 100 g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.25 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*0.99 € per 1 Stk 1 stk
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Korma Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g
Annam Red Raw Rice Unpolished, Riz Rouge Raw, Red Rohen Reis, Rouge Riz Cru, 1kg
Paneer Tikka Masala, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 5kg
Ganesha Agarbatti, Incense, Flute Masala, 15 Sticks
Samahan, Link, 10x 4g
Nutmeg Husk, Javentry, Mace, Jathikai, Keule-foelie, Annam
Fennel, whole, plastic bottle, NGR 350g
Long Beans, Fresh Indian Vegetables, 250g 


