Malabar Parotta, Kerala Parotta, Family Pack, frozen, Deli Delight, 10 pieces, 750g
Malabar Parotta, Kerala Parotta, Family Pack, frozen, Deli Delight, 10 pieces, 750g
2.99 €*0.40€ per 100g 750g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
2.79 €*0.93€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.82€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.93€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.82€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.45€ per 330g 330g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.87€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.87 € per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.790€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.705€ per 100g 282g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Butter Chillies, Curd Chillies, Ostemasse Chillies, Molke-chili, Quark Chilischoten, Annam, 100g
Small Onions, Piyaaz, Vengayam, Fresh, 250g
Lime, fresh, Green Lime Fruit, Nimboo, 1 Piece
Toor Dal, Yellow Split Pea, Tuvar Dhal, Thuvaram Paruppu, Red Gram, TRS, 2Kg
Kala Jeera, Caraway Seeds, Shahi Jeera, Jeeragam, TRS, 50g
Cheeda Spiced Murukku, South Indian Snacks, Namkeens, Murukku, Periyar, 180g
Lachcha Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
Garlic Powder, Lahsun, Ulli, Poondu Podi, TRS, 100g
Sandal Powder, Yellow Powder, Sandhanam, Indian Bindi, Puja Articles, 15g
Qasuri Methi Leaves, Fenugreek Leaves, TRS, 100g
Star Anise, Aniseeed, Whole Spices, TRS, 50g
Idli Instant Mix, South Indian Special, Steamed Rice Cake, Gits, 200g
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 5kg
Cardamom Black, Moti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Coconut Creamed, Kokoscreme, Renuka, 200g
Methi Seeds, Fenugreek, Vendhayam, Methi Dana, TRS, 100g
Coconut Cream Powder, Nariyal, Thengai, Chao Thai, 60g
Onion Paratha, frozen paratha, Haldirams, 400g, ONLY BERLIN
Methi Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN 


