Fresh Chapathi also known as Indian Roti, ready to eat, readymade – Just heat and eat – 10 Pieces
Schani Chapatti / Roti, 15 Pieces, Fresh, Ready to Ea
4.99 €*0.67€ per 100g 750g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.763 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.95 €*1.82 € per Piece 4-6 Pieces
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.663 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0,76 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*0,99 € per bundle 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.99 € – 2.49 €*0.99 € per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.663 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Gari Cassava Flour, Coarse, Africa, TRS, 500g
Navaratan Korma, Vegetable Kurma, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Roasted Gram Dal, Fried Dal, Buna Channa, Daria, Pottu Kadalai, Annam, 250g
Cardamom Green, Choti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Lime, fresh, Green Lime Fruit, Nimboo, 1 Piece
Shahi Paneer, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g 

