Fresh Chapathi also known as Indian Roti, ready to eat, readymade – Just heat and eat – 10 Pieces
Schani Chapatti / Roti, 15 Pieces, Fresh, Ready to Ea
4.99 €*0.67€ per 100g 750g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99 € per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.763 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0,76 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Soan Papdi, Indian Sweet,Haldirams, Classic, 250g
Cardamom Green, Choti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Lime Pickle, Achar, Urugai, Lemon, Patak, 282g
Coriander Leaves, Fresh, Hara Dhania, 50g 

