Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, Schani, 5Kg
Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, Schani, 5Kg
7.95 €*0.16€ per 100g 5kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.598 € per Piece 5 Pieces
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.598 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.79 €*0.379 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1,00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.299 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*2.036 € per 100g 245g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Bio Red Kidney Beans, Rajma, Sivappu Karamani Sundal, Green Organic, 400g
Guava, fresh, 300-500g
Mango Pickle, Avakaya Pickle, Mangai Oorugai, Raw Mango Pickle, Priya, 300g
Annam Red Raw Rice Unpolished, Riz Rouge Raw, Red Rohen Reis, Rouge Riz Cru, 1kg
Indian Wheat Flour, Atta, Aashirvaad, 2 Kg 


