Basmati Rice, Extra Long, Chawal, Simran, 10kg
Basmati Rice, Extra Long, Chawal, Simran, 10 kg
24.95 €*0,25 € per 100g 10kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
12.99 €*1,30€ per 1 kg 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.90 €*0.165 € per 100g 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
11.95 €*2.39 € per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46 per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
14.99 €*2.99 € per 1 kg 5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.50€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Idli Mix, Rice cake, South Indian, Instant Idly Flour, Periyar, 1Kg
Toor Dal, Yellow Split Pea, Tuvar Dhal, Thuvaram Paruppu, Red Gram, TRS, 500g
Mint Chutney, Pudhina, Podina Relish, Schani, 240g
Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, Schani, 5Kg
Alubia Beans, White Kidney Beans, Cannellini Beans, TRS, 500g
Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
Tandoori Marinade Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 312g
Mixed Pickle, Vegetable Pickle, Achaar, North Indian, Mild, Patak, 283g
Popcorn Maize, Homemade Popcorns, TRS, 500g
Cashew Nuts, Kaju, Mundiri Paruppu, TRS, 100g
Rice Flakes, Beaten Rice, Poha, Aval, Chivda, TRS, 300g
Mango Pickle, Avakaya Pickle, Mangai Oorugai, Raw Mango Pickle, Priya, 300g
Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg 

