Basmati Rice, Extra Long, Chawal, Simran, 10kg
Basmati Rice, Extra Long, Chawal, Simran, 10 kg
24.95 €*0,25 € per 100g 10kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.49 €*0.249 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*0.50 € per 100g 1 Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
10.95 €* 2.19 € per Kg 5
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
10.90 €*0.165 € per 100g 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
11.95 €*2.39 € per 1kg 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46 per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
12.99 €*1,30€ per 1 kg 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Coriander Leaves, Fresh, Hara Dhania, 50g
Organic Ayurvedic ghee, Indian clarified butter, Indian origin, Ayurvedic Foods, 190g
Jaffna Curry Powder, Indian Spicy Powder, Hot, Annam, 900g
Plantain, fresh, Raw Banana, Valakkai, Africa, 1kg
Paneer Butter Masala, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
Pillsbury Atta, Indian Wheat Flour, Whole Grain Flour, 10kg
Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
Bhindhi Masala, Okra, Ladies Finger, Ready to Eat, MTR, 300g
Bottle Gourd, Lauki, Ghi, Suraikai, Indian Vegetable, 1 piece (600g-700g)
Bio Black Beans, Whole, Black Gram, Davert, 500g
Nag Champa Agarbatti, Insence Sticks, Agarbatti, NGR,15g
Mini Dhoop Sticks, Incense Dhoop, Agarbatti, Padmini, 10 Sticks
Nihari Curry Masala, Spices Mix, Shan, 60g
Urad Whole, Lentils, Whole, Black Gram, TRS, 2kg
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Banana Chips, Plantain Chips, Kerala, Vazhaikkai Poriyal, Delicious Delights, 300g
Dry Mint Leaves, Pudina, NGR, 10g
Samahan, Link, 10x 4g
Ponni Rice, Chawal, Arisi, South Indian, NGR, 10Kg 

