Annam, Kithul Jaggery Syrup, Wien Palm, Vellam, Sri Lanka, 375ml
| Energy | 328 KCAL (1371 KJ) |
|---|---|
| Protein | 0,7 g |
| Carbohydrates | 81,20 g |
| Fats | 0,10 g |
Corn Flour, Fine, 500g
1 × 1.99 €0,40€ per 100g
Star Anise, Aniseeed, Whole Spices, TRS, 50g
2 × 1.29 €2.580 € per 100g
Ponni Boiled Rice, Annam, 1 kg
1 × 3.49 €0.35 € per 100g
Basmathi Rice, Orginal, Chawal, Briyani Rice, Basmati-Reis, NGR, 10kg
1 × 24.95 €0,2395 € per 100g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
2 × 0.79 €0.30€ per 100g
100 % Pure Mustard oil, Senföl, Massage Oil, KTC, 250ml
1 × 2.49 €1,00€ per 100ml
Horlicks, Malt Energy Drink, Hot Milk Drink, 300g
1 × 4.99 €1.65€ per 100g
Coconut, fresh, Nariyal, 1 Stk
1 × 0.99 €0.99 € per 1 Stk
Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar, 5kg
1 × 10.90 €0.165 € per 100g
Gujarati Mixture, Indian Snacks, Namkeens, Haldirams, 200g
1 × 1.79 €0.90€ per 100g
Guava, fresh, 300-500g
1 × 4.99 €9,99€ pro 1kg
Upma Rava, Semulje, Griesmeel, Semolino, Griss, Semoule, Annam, 1kg
1 × 3.29 €0.33 € per 100g
Nag Champa Agarbatti, Insence Sticks, Agarbatti, NGR,15g
1 × 1.29 €7.93 € per 100g
Roasted Gram Dal, Fried Dal, Buna Channa, Daria, Pottu Kadalai, Annam, 250g
1 × 2.49 €1,00€ per 100g
Lime Pickle, Achar, Urugai, Lemon, Patak, 282g
1 × 3.49 €1.28 € per 100g Subtotal: 71.30 €
4.49 €*1.20€ per 100ml 375ml inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Annam, Kithul Jaggery Syrup, Wien Palm, Vellam, Sri Lanka, 375ml
| Energy | 328 KCAL (1371 KJ) |
|---|---|
| Protein | 0,7 g |
| Carbohydrates | 81,20 g |
| Fats | 0,10 g |