Haldirams Gulab Jamun which is an extremely popular Indian mithai (sweet) . Send this tasty and mouthwatering softy Gulab Jamun to your loved ones anywhere in Germany and Europe. Net weight – One kilogram Popular online shopping Website of Indian products to buy online shopping store india with the original flavour.
2.29 €*0.763€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.75€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.79 €*0.718 per 100g 110g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*0.55 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.40€ per 100 g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.558 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
15.95 €*15.95 € per Piece 750g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
3.49 € – 5.95 €*From 3.49 € per 1Kg 1kg-2kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.995 € per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Gram Flour, Chickpea Flour, Besan, Kadalai Maavu, NGR, 500g
Roasted Mung Dal, Split Moong Beans, Yellow Dal, Paasi Parupp, Annam, 500gms
Sesame Seeds, Til, Ellu, Black, NGR, 100g
Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
Nag Champa Agarbatti, Insence Sticks, Agarbatti, NGR,15g
Ginger Garlic Paste, Adrak Lasun, Inchi Ulli Poondu, Heera, 210g
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg

