Tired of shopping your favorite grocery from one shopping mall to other? Now you can get groceries online with just a click or two of your mouse button at your very own Online-Indian-Shop at very affordable price. Order indian food delivery that enrich your indian food that available in our online indian shop.
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
2.39 €*1.14€ per 100g 210g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.895€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.50 €*0.50 € per 1 stk 1 stk
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.42 € per 100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.276 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*4.99 € per100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
Butter Chicken Paste, Instant Cooking Paste, AHG, 50g
Navaratan Korma, Vegetable Kurma, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Sona Masoori Rice, Chawal, Indian Rice, Annam, 5kg
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg
