We keep our customers happy with their online shopping via our Online Indian shop. So, if you have any comments then please contact us via following communication channels.
You can contact us via Email directly (contact@online-indian-shop.com) or use our Contact form to communicate us.
You can also call us directly at +49 30 30345867 (Berlin) during the shop opening hours and we will help you immediately.
If you have any more questions, then please check our huge collection of most frequently asked questions from our customers.
1.19 €*0.595 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*2.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*2.490 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.39 €*1.14€ per 100g 210g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*4.98€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,25 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 € – 2.49 €*From 1.99 € per 100g 100 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*12.90€ per 100g 10g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.75 €*0.583 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Mangoleaves, Mavillai, Mangoblätter, Pooja Item, temple decoration, 10 pieces
Lime Leaves, Dried, Lemon Leaves, Elumichai ilai, Thailand, 25g
Coconut, fresh, Nariyal, 1 Stk
Ginger Garlic Paste, Adrak Lasun, Inchi Ulli Poondu, Heera, 210g
Condensed Milk, Sweetened, Thai, Longevity,305ml (397g)
Oil lamp, clay lamp, Diya, Sutti, Deepam, Diwali, Diwali Special, 7 pieces
Ponni-Reis, Raw Rice, Periyar, 1kg
Basmati Rice, Extra Long, Chawal, Simran, 10 kg
