Chakki atta flour retains the most healthy parts of the whole wheat grain by slowly stone-grinding the wheat. Shop for it online and Make delicious paratha, roti, chapati and puri breads to feed your family. order indian food product cheap Indian Groceries and spices available In our Online Shop the best ingredients that you need to have for your Indian Kitchen.
2.29 €*0.763€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.75€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.79 €*0.718 per 100g 110g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*0.55 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.40€ per 100 g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.558 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
15.95 €*15.95 € per Piece 750g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
3.49 € – 5.95 €*From 3.49 € per 1Kg 1kg-2kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.995 € per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Egg plant, fresh,Brinjal, Baingan, Indian Brinjal, small brinjal, 250g

