Roti, commonly known as chapati is an Indian-origin flat wheat bread that is made and eaten fresh. Now you can easily buy roti flour at online Indian shop at an affordable price in Germany and Europe. Quick online shopping website in Germany now, to buy cheap online shopping in Germany and Europe at best shipping costs and fast delivery period.
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
2.39 €*1.14€ per 100g 210g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.895€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.50 €*0.50 € per 1 stk 1 stk
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.42 € per 100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.276 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*4.99 € per100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Urad Whole, Lentils, Whole, Black Gram, TRS, 2kg
