You will find some of the top categories of products that are available in our online shop to buy quality ethnic Indian, Sri Lankan, Pakistani, Bangladesh and Asian groceries and spices.
1.25 €*2.50 € per 1 kg 200-300g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*3,99€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*5.99 per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.87€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0,358 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.458€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*2.99 € per 100ml 100ml
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.33 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.580 € per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.39 €*1.14€ per 100g 210g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*0.67€ per 100g 750g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Indian Wheat Flour, Atta, Aashirvaad, 10 Kg
Biryani Rice Paste, Instant Cooking Paste, AHG, 50g
Rice Flour, Ground Flour, Arisimaavu, TRS, 500g
Better Gutinous Reis, Rice,Thai Reis, 1kg
