You will find some of the top categories of products that are available in our online shop to buy quality ethnic Indian, Sri Lankan, Pakistani, Bangladesh and Asian groceries and spices.
1.19 €*0.595 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*2.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*2.490 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.39 €*1.14€ per 100g 210g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*4.98€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,25 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 € – 2.49 €*From 1.99 € per 100g 100 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*12.90€ per 100g 10g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.75 €*0.583 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Haleem Masala Mix, Spices Mix, Shan, 50g
Red Kidney Beans, Rajma, Sivappu Karamani Sundal, TRS, 500g
Idli Instant Mix, South Indian Special, Steamed Rice Cake, Gits, 200g
Bio Black Beans, Whole, Black Gram, Davert, 500g
Poori, Bhatura, Fresh, Ready to Eat, Readymade, Schani, 15 Pieces
Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, Schani, 5Kg
Cinnamon, Pattai, Lavang Patta, Annam, 100g
