The online Indian shop at Germany has a flexible return and exchange policy.Its sure that the return and exchange policy of Online Indian store is designed in such a way that the Customers get benefited and satisfied through it. As the products are delivered through shipping, there is a chance that the items get damaged incase of beverage bottles, if ordered. The customers can claim for the money or else new item for the damaged item. Incase of non-perishable item, you have two options of getting either money or the perishable item. The Online Indian shop has a simple procedure for the return and exchange policy which works good for all the customers.

Out of stock
3.29 €*0.82€ per 100g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
2.69 €* 0.896 € per 100g 300g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.458€ per 100g 500g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.49 € 1.29 €*7.93 € per 100g 15g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
1.99 €*0.40€ per 100g 500g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.995 € per 100g 200g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.95 €*0.695 € per 100g 1Kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*1.29 € per 100g 100g inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
6.99 €*0.70 € per 100g 1Kg inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
4.99 €*2.49€ per 100ml 200g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Out of stock
2.49 €*0.25 € per 100g 1Kg inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs