The online Indian shop at Germany has a flexible return and exchange policy.Its sure that the return and exchange policy of Online Indian store is designed in such a way that the Customers get benefited and satisfied through it. As the products are delivered through shipping, there is a chance that the items get damaged incase of beverage bottles, if ordered. The customers can claim for the money or else new item for the damaged item. Incase of non-perishable item, you have two options of getting either money or the perishable item. The Online Indian shop has a simple procedure for the return and exchange policy which works good for all the customers.
2.99 €*0.99 € per 100 g 300g
inkl. ges. MwSt:7% und zzgl. Shipping Costs
17.99 €*1.80 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*2.49€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.298 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*2.29 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.50€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
16.99 €*1.36 € per 100g 1.25kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.290 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*0.99€ per100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*1.980 € per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.298 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.99€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2,15€ per 100g 60g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Kala Jeera, Caraway Seeds, Shahi Jeera, Jeeragam, TRS, 50g
Qasuri Methi Leaves, Fenugreek Leaves, TRS, 100g

