Wheat Whole Meal, Atta, Chapati, Flatbread, 5 Pieces
Wheat Whole Meal Chapatis, Atta, Chapati, Flatbread, Ready to eat 5 Pieces
2.99 €*0.598 € per Piece 5 Pieces inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
1.99 €*1.00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.645 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.827 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1,00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.790 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
15.99 €*0,159 € per 100g 10Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
7.90 €*0.158 per 100g 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.99 €*1.00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Lime, fresh, Green Lime Fruit, Nimboo, 1 Piece
Methi Seeds, Fenugreek, Vendhayam, Methi Dana, TRS, 100g
Turmeric Powder, Haldi, Manjal, NGR, 1Kg
Rice Flakes, Beaten Rice, Poha, Aval, Chivda, White, Periyar, 300g
Ponni Boiled Rice, Annam, 1 kg
Ponni Rice, Chawal, Arisi, South Indian, NGR, 10Kg
Lime Pickle, Achar, Urugai, Lemon, Patak, 282g 




