Sona Masoori rice, south indian rice, hasina, 5kg
Sona Masoori rice, south indian rice, hasina, 5kg
10.99 €*2,19€ per 1kg 5kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
3.29 €*0.66€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.25 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
21.95 €* 2.19€ per Kg 10Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
8.99 €*4.79 € per 1Kg 2kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*0.50 € per 100g 1 Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
10.95 €* 2.19 € per Kg 5
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Nag Champa Agarbatti, Insence Sticks, Agarbatti, NGR,15g
Idli Mix, Rice cake, South Indian, Instant Idly Flour, Periyar, 1Kg
Garlic Powder, Lahsun, Ulli, Poondu Podi, TRS, 100g
Madras Curry Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g
Puliyogare Rice Instant Mix, Paste,Tamarind Paste, MTR, 200g
Pongal, South Indian, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
Coriander Leaves, Fresh, Hara Dhania, 50g
Ginger Garlic Paste, Adrak Lasun, Inchi Ulli Poondu, Heera, 210g
Basmati Rice, Broken, Chawal, Tilda, 10kg 

