Samahan is a water soluble herbal preparation of 14 medical herbs used over centuries in health care. Samahan is most effective for analgesic, antipyretic, expectorant, and anti-inflammatory thus accounting in immediate relief.
Samahan, Link, 100x 4g
34.95 €*8.74€ per 100g 400g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
1.49 €*0.50€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.25 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.276 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.33 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*0.78 € per piece 500g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*2.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*10€ per 100g 40g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.90 €*9.08€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.745 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.95 €*0.695 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Soan Papdi, Indian Sweet,Haldirams, Classic, 250g
Rice Flakes, Beaten Rice, Poha, Aval, Chivda, TRS, 300g
Corn Starch, Knorr, 420g
Idly Rava , South Indian Idly rava, Instant Idly Rava, Passivt Rava, annam, 1kg
Ivy Gourd, fresh, Kovakkai, Tindora, Tondli, 250g
Korma Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g
Turmeric Powder, Haldi, Manjal, NGR, 1Kg 

