Red Label Tea, Indian Black Tea, Natural Care, Black Tea with Herbs
Ingredients
- black tea powder
- ashwagandha
- mulethi
- tulsi
- cardamom
- ingwer
Ponni Rice, Chawal, Arisi, South Indian, NGR, 5kg
1 × 10.95 € 2.19 € per Kg
Tea-Plus Masala, Chai Masala, Tea Spices Mix, MDH, 35 g
1 × 1.99 €5.69€ per 100g Subtotal: 12.94 €
4.49 € – 7.90 €*From 1.80 € per 100g 250g-500g inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Red Label Tea, Indian Black Tea, Natural Care, Black Tea with Herbs
Ingredients